Seznamkaseznamka - najít štěstí Registrace ZDARMA. Aktivace ZDARMA. Vzkazy ZDARMA.
Seznamka s 143859 lidmi
email
heslo
 
  
neodhlašovat


Seznamka: Jéňa 41 let 181 cm Praha

Jméno   Jéňa
Fotografie zobrazit
Věk  41 let
Výška  181 cm
Nejbližší město  PRAHA  (PRAHA)
Kouřím  občas
Hledám vztah   partnerský
a to s výhledem   navždy
Inzertní text
Ahoj, hledá se vyjímečná žena s vyřešenou minulostí, která už ví co v další životní etapě chce, má se ráda a i přesto je empatická, hledá opravdu vážně vážný vztah tradičních hodnot jak by to mělo správně být a co pro to dělat/nedělat aby to tak bylo, logicky uvažující a vyrovnaná co při problému nemá hned katastrofické scénáře v hlavě ale naopak je ochotná společně nalézt řešení, které už došlo že ideální vztah se společně vytváří a sám od sebe jí do klína nespadne a ani nepřijde s někým novým automaticky, která si je vědoma že každý člověk je jiný a ke stejnému výsledku nebo cíli se lze dopracovat nejen jednou cestou,ale každý volí tu svojí cestu,která není sebestředmá aby považovala jen tu svojí cestu za tu jedinou správnou a ostatní že je špatně..........tak jí fakt rád poznám Co očekávám to také nabízím,no nejen to....je toho víc jako charakter,gentlemansko-rytířské jednání bez lhaní,přetvářky a hraní si na něco nebo někoho víc než co jsem atd.... Pokud by jsi ráda byla pro někoho ,,princeznou,, chtěla vidět činy místo bezcenných keců, rodině založeného co nedřepí s kamarádama po hospodách a barech tak budu rád za vzkaz s fotem. Preferuju fér jednání na rovinu.
Vlasy   hnědé
Oči   hnědé
Brýle   nenosím
Postava   běžná
Tělo   zpevněné
Tetování   rozsáhlé
Vzdělání   středoškolské
Vztah k rodičům   tak normální
Rodinné zázemí   je z úplné rodiny
Popíjím   nikdy
Věřím   v sebe
Mám se   dobře
Narození   23.7.-22.8. (lev)
Vrozená povaha   rezervovaná
Povaha
mírná, klidná, rozhodná, pozitivní, veselá, spolehlivá, obětavá, bavící, vypravěčská, otevřená, vůdčí, podporující, plánovací, urovnávací, naslouchací
Zájmy a činnosti
občas o samotě, jízda na kole, internet, vzdělávání se, četba naučné, četba technické, auta, lodě, motorky....a docela teď se zajímám o to když vidím ty imigranty a vůbec vše co se děje ,tak o to kam ten svět jenom spěje.
Provozovaný sport
cyklistika, fitness, hokej, jiné boje, lodě, plavání
Zvířátko
pejsek, čivava,žijeme však odloučeně :-) Zůstal u dcery, ale vídám ho společně s ní :-)
Stav   svobodný
Potomci   jeden
Názor na děti   zatím neví
Živobytí   technik, ve spol. zabývající se aftermarketem kolem aut
Proč inzeruji?   hledám životní lásku
Můj facebook   odkazy na facebookové profily jsou viditelné jen zlatým účtům
Tento profil   http://znamost.cz/seznamka.php?id=570679
   Napsat vzkaz
Vysvětlivky značek
  dnes online   přihlášení do seznamky během dneška a neodhlášení
aktivní   přihlášení v posledních 60 dnech
90 dnů   přihlášení v posledních 90 dnech
pasivní   dlouho žádné přihlášení, je třeba nový vzkaz pro oživení
skryté foto  foto může být připojeno ke vzkazu
*   seriozní zájemce o seznámeníPoužívání seznamky je zdarma. Seznamka umožňuje zdarma vložit seznamovací profil. Seznamovací profil funguje jako seznamovací inzerát. Návštěvník seznamky má možnost vyhledávat v seznamovacích profilech skrze 147 kriterií a seznámit se tak s protějškěm, který je přesně dle jeho představ. Uživatelé s vlastním seznamovacím profilem mohou spolu zdarma komunikovat skrze interní poštu seznamky. V seznamce je možné na seznamovací inzerát zdarma odpovědět kliknutím na Napsat vzkaz.

Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily