Seznamkaseznamka - najít štěstí Registrace ZDARMA. Aktivace ZDARMA. Vzkazy ZDARMA.
Seznamka s 151622 lidmi
email
heslo
 
  
neodhlašovat


Seznamka: Polyfamily 33 let 170 cm Praha

Jméno   Polyfamily
Fotografie skryté foto
Věk  33 let
Výška  170 cm
Nejbližší město  PRAHA  (PRAHA)
Kouřím  ne
Hledám vztah   partnerský
a to s výhledem   navždy
Inzertní text
No a co! ;) Chceme prostě žít jako parta, do které HLEDÁME ŽENU! :) Chtěla bys najít partnerství? Proč ne rovnou celou partu? Naší poly-rodinku ;) Skoncuj s osaměním, jako jedna z naší 4 členné dospělé komunitní rodinky. Vše společně... bydlení, starosti i radosti.:) Dohromady můžeme docílit zajímavější životní úrovně a mít sdílený život celkově bohatší a barvitější. Společně dosáhneme na víc i v oblastech, kde bychom jinak samotní dlouho neprofitovali... například budování vlastního soukromého sídla, našeho soběstačného láskyplného domova. Ano, společný harmonický domov a v něm stálá duševní i intimní podpora a souznění, vždy mít od koho přijímat i komu dávat... to není utopie, žádná sekta atd. Jen společné vícečlenné soužití o vzájemné podpoře. Chceme se mít jenom rádi jako rodina a nebýt na všechno jen sami. Lásku a štěstí je potřeba násobit, ne dělit :) Ona + Ona + On + TY? A už nikdy sama! :) Vítáme nekonvenční myšlení, zdraví (jsme sportující nekuřáci), vůli a trpělivost, pracovitost, finance (bezdlužnost, stálý příjem), vyřešenou minulost, věk cca do 35 let a výšku cca 165cm. ŘP, různé znalosti, nebo dovednosti výhodou. Celá ČR... odkudkoliv. Ps: Muži nepište... notoričtí odpovídači na všechny inzeráty, alespoň si to přečtěte... tenhle inzerát je pro holky! ;) Pozn.: Profil je průměrem, nepopisuje jednu konkrétní osobu.
Postava   štíhlá
Povaha
Zájmy a činnosti
občas o samotě, kutilství, šití, jízda na kole, internet, vaření, malování, hudební nástroj, zpívání, večerní letní grilovačky, nebo zimní posezení u krbu.
Provozovaný sport
aerobic, cyklistika, fitness, inliny, lodě, turistika, ...vodní sporty... podle toho, jak velký se nám podaří bazén :)
Zvířátko
Stav   svobodný
Potomci   žádní
Bydlení   ve svém
Automobil   vlastním
Můj facebook   odkazy na facebookové profily jsou viditelné jen zlatým účtům
Tento profil   http://znamost.cz/seznamka.php?id=580188
   Napsat vzkaz


Vysvětlivky značek
  dnes online   přihlášení do seznamky během dneška a neodhlášení
aktivní   přihlášení v posledních 60 dnech
90 dnů   přihlášení v posledních 90 dnech
pasivní   dlouho žádné přihlášení, je třeba nový vzkaz pro oživení
skryté foto  foto může být připojeno ke vzkazu
*   seriozní zájemce o seznámeníPoužívání seznamky je zdarma. Seznamka umožňuje zdarma vložit seznamovací profil. Seznamovací profil funguje jako seznamovací inzerát. Návštěvník seznamky má možnost vyhledávat v seznamovacích profilech skrze 147 kriterií a seznámit se tak s protějškěm, který je přesně dle jeho představ. Uživatelé s vlastním seznamovacím profilem mohou spolu zdarma komunikovat skrze interní poštu seznamky. V seznamce je možné na seznamovací inzerát zdarma odpovědět kliknutím na Napsat vzkaz.

Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily